طارمی و اسکوچیچ دقیقا چه مشکلی دارند؟

طارمی و اسکوچیچ دقیقا چه مشکلی دارند؟

دعوت نکردن مهدی طارمی از تیم ملی فوتبال ایران توسط دراگان اسکوچیچ چرا و چگونه؟

اونم در آستانه بازی با لبنان و امارات؟!

سهیل پروازی Selected answer as best 22 آبان 1400
5

ممنون از جواب پردیس، اما کامل نفرستادی؟! اینم ادامش:

واکنش طارمی بعد از بازی با آث میلان

هنوز دو روز از مصاحبه اسکوچیچ نگذشته بود که مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران و تیم پورتو به این صحبت‌ها واکنش نشان داد. طارمی بعد از بازی با آث میلان در لیگ قهرمانان اروپا و پاس گلی که در این بازی داد، پیامی را در توییتر خود منتشر کرد و بدون نام بردن از اسکوچیچ، او را هدف انتقاداتش قرار داد. طارمی نوشت: «باید عرض کنم که بازیکنان ایرانی علاوه بر تکنیک فردی و جنگندگی و.… از لحاظ دانش فوتبال و تاکتیک خیلی درک بالایی دارند ولی متاسفانه مشکلات جایی دیگر است. زنده باد ایران.»

سردار آزمون: باید به آرامش تیم ملی کمک کنیم

صحبت‌های طارمی در خصوص اسکوچیچ از سوی فدراسیون فوتبال مسکوت ماند و شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون ترجیح داد درباره آن مصاحبه نکند. با این حال سردار آزمون همبازی طارمی در تیم ملی ایران در مصاحبه‌ای با یکی از رسانه‌های کشورمان تاکید کرد که امکان دارد صحبت‌های اسکوچیچ به صورت نادرست ترجمه شده باشد. او گفت: «پس از انتشار این صحبت‌ها، اسکوچیچ با من تماس گرفت و گفت مصاحبه‌ای که انجام داده، آن چیزی نبوده که بازتاب داشته و گفت اتفاقاً صحبت‌های مثبتی انجام داده است. شاید در رسانه‌های کرواسی صحبت‌های او طور دیگری منتشر شده و ترجمه صحبت‌های او از زبان کروات به فارسی و جابجایی چند واژه باعث این سوءتفاهم شده است. در هر صورت، با چهار پنج بازیکن تیم ملی که اکنون در تیم نقش لیدر را دارند، باید به حفظ این آرامش کمک کنیم. این صحبت‌ها همه به ضرر تیم ملی است و ما نباید خودزنی کنیم.»

رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال: وقت قدرتنمایی نیست

مرتضی محصص رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال تاکید کرد که وحدت تیم ملی در آستانه بازی با لبنان و سوریه نباید بر هم بخورد. وی گفت: «در شرایط فعلی نباید وحدت و موقعیت تیم ملی ایران به خطر بیافتد. ما راجع به یک تیم نونهالان صحبت نمی‌کنیم بلکه تیم ملی کشورمان است که میلیون‌ها ایرانی چشم انتظار درخشش آن هستند. نباید مشکلاتی که هست را بزرگ کنیم. وحدت یک تیم مهمترین مولفه برای موفقیت است و بهترین ستاره‌ها هم بدون وحدت موفق نمی‌شوند. ما دو بازی سخت با لبنان و سوریه در پیش داریم. الان وقت قدرت نمایی و اینکه بخواهیم دشمن همدیگر بشویم، نیست. بدون وحدت و اعتماد بین اعضای تیم ملی، به جایی نمی رسیم. البته که هیچکس هم کامل نیست. خود من نفر اول هستم که نقص‌های زیادی دارم. باید در این وضعیت مراقب باشیم.»

دبیر کل فدراسیون تمام اختلافات را تکذیب کرد!

عجیب‌ترین واکنش به اتفاقات رخ داده را حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال داشت. وی بعد از نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سئوالت مختلف آنها پاسخ داد. کامرانی فر درباره اظهارنظر طارمی علیه دراگان اسکوچیچ و اختلافات در تیم ملی گفت: «اگر در یک تیمی مشکلاتی باشد این مسائل در نتایج هم تاثیر خواهد داشت. وقتی بازیکنان با کادر فنی ارتباط خوبی دارند نمی‌شود حرفی بزنید. شرایط تیم ملی فوق العاده خوب است و همه در حال کمک هستند. مدیریت خوبی در تیم ملی رخ داده ضمن آنکه رئیس فدراسیون کنار تیم است و همیشه در کنار تیم عزیزی خادم حضور دارد و تمامی مسائل را مدیریت می‌کند.»

سهیل پروازی Selected answer as best 22 آبان 1400
3
You are viewing 1 out of 5 answers, click here to view all answers.