انتخاب رنگ کابینت

انتخاب رنگ کابینت

اصول انتخاب رنگ کابینت برای داشتن دکوری زیبا در خانه چیست؟

پردیس سالاری Answered question 1 اسفند 1400
0

متخصصان طراحي دکوراسيون و دکوراتور هاي حرفه اي درباره ي انتخاب رنگ مناسب براي دکوراسيون آشپزخانه هاي ايراني مي گويند که رنگ هاي روشن و شاد، که احتمال زياد رنگ سال هم جزو همين رنگ ها باشد، عالي ترين رنگ ها براي آشپزخانه هستند. رنگ هايي که براي آشپزخانه مناسب هستند را در اين بخش به شما معرفي ميکنيم تا راحت تر براي رنگ آشپزخانه تان تصميم بگيريد.

دکوراسيون آشپزخانه با رنگ قهوه اي، از نظر روانشناسي رنگ قهوه اي که جزو رنگ هاي گرم است بسيار براي آشپزخانه مناسب است مخصوصا اگر از متريال چوب در آن استفاده شده باشد. آشپزخانه هايي با متريال چوب فضايي گرم و صميمي به وجود مي آورند که براي آشپزخانه بسيار خوشايند است.

دکوراسيون آشپزخانه با رنگ زرد، رنگ زرد جذاب ترين رنگي است که در دکوراسيون آشپزخانه ميتوان استفاده کرد البته بهتر است رنگ زرد را با خاکستري ترکيب کنيد تا با اين ترکيب تيره و روشن در آشپزخانه هارموني جالبي ايجاد شود.

دکوراسيون آشپزخانه با رنگ آبي، استفاده از رنگ آبي در دکوراسيون آشپزخانه هاي ايراني به خاطر ايجاد حس مثبت و به دليل تاثيرات روان شناختي بسيار پرطرفدار است ، رنگ آبي با طيف هاي تيره و روشني که دارد مي تواند در دکوراسيون قسمت هاي مختلفي از منزل استفاده شود .شايد شما هم جزو افرادي هستيد که فکر ميکنيد رنگ آبي فقط براي اتاق خواب پسربچه ها مناسب است اما اين رنگ مي تواند در قسمت هاي مختلف خانه با رعايت هارموني با رنگ هايي مانند سفيد و با توجه به سبک انتخابي براي دکوراسيون منزل در تمام فضاها نيز خوش بدرخشد و تاثيرات مثبتي بر روحيات افراد و بر سبک دکوراسيون بگذارد.

دکوراسيون آشپزخانه با رنگ صورتي، اگر خواهان يک آشپزخانه متفاوت و آرامش بخش هستيد بايد رنگ صورتي را انتخاب کنيد. دکوراسيون آشپزخانه با رنگ صورتي مي تواند انتخاب بسيار ايده آلي براي افزايش انرژي و آرامش به آشپزخانه باشد. صورتي ملايم و کمرنگ براي آشپزخانه مناسب تر است و فضايي دوست داشتني براي آشپزي خواهد ساخت.

پردیس سالاری Edited answer 1 اسفند 1400
0
You are viewing 1 out of 2 answers, click here to view all answers.